עבור לתוכן העמוד

מרפאת שיניים של ד"ר גולדמן

מרפאת שיניים גולדמן בחולון בבניין BPARK מול היכל הקרח ICE PEAKS וסמוך למתחם עזריאלי חולון.

אנחנו שמחים להזמין אתכם למרפאת שיניים חדשה, מודרנית והכי מדליקה בעיר חולון! מרפאת שיניים בהנהלתו של ד"ר גולדמן יולי – מומחה ברפואת הפה וד"ר גולדמן ויקטוריה, שמחים להציע לקהל לקוחותינו מגוון רחב של טיפולי שיניים ברמה טכנולוגית ומקצועית הגבוהה ביותר!

הנכם מוזמנים לחולון, לשדרות ירושלים 159, ליהנות ממרפאת שיניים חדשה ומאובזרת בציוד והמכשור החדיש ביותר, יחס אדיב, אווירה נעימה ושקטה, אוזן קשבת והבנה עמוקה של הבעיה ופתרון המתאים ביותר ובמחירים ובתנאי התשלום הנוחים ביותר. צוות אדיב ומנוסה יענה בשמחה ובסבלנות על כל השאלות שלכם.

במרפאתנו בחולון בשדרות ירושלים 159 בקומה א בבניין BPARK בחדר ההמתנה באווירה קסומה נמתיק לכם את רגעי ההמתנה לטיפול עם קפה משובח ממכונת נספרסו או שתייה קרה או חמה לבחירתכם. תוכלו גם לעיין באוסף יוצא דופן של פסלונים הקשורים ברפואת שיניים מכל רחבי העולם מקולקציה אישית של ד"ר גולדמן ולדימיר.
מספר מסכי טלוויזיה בחדר ההמתנה יעדכנו אתכם על החידושים הקיימים ברפואת השיניים אשר צוות המרפאה ישמח להציע לכם.
ד"ר גולדמן יולי- מומחה ברפואת הפה וד"ר גולדמן ויקטוריה התחילו את דרכם המקצועית במרפאתו של ד"ר גולדמן ולדימיר בחולון ובמרפאתה של ד"ר גולדמן סבטלנה בנצרת- עלית לפני שנים רבות וזכו מאז להערכה ואהדה רבה מהמטופלים רבים בכל רחבי הארץ. במרפאתנו החדשה אנחנו נמשיך את המסורת רבת שנים של איכות ללא פשרות!

במרפאה מועסקים רופאים מומחים בתחום כירורגיה פה ולסתות ומחלות חניכיים. טיפול במחלת חניכיים בכל הרמות-החל מטיפול שמרני ותחזוקתי עד לניתוחי חניכיים מורכבים במידת הצורך מבוצעים ע"י מומחה לחניכיים. טיפולי שיניים כירורגיים מורכבים מבוצעים ע"י מומחה לכירורגיה פה ולסתות. רופאים מנוסים ישמחו לעזור לילדיכם תוך שימוש בכל הטכניקות המקובלות לטיפול בילדים כולל גם גז צחוק.

למטופלינו קיימת אפשרות של ביצוע טיפולי שיניים ביום אחד כולל השתלות שיניים ומסירת שיקום זמני במעמד הניתוח. הטיפולים הללו מבוצעים תחת הרדמה כללית או סדציה בנוכחות מומחה ברפואת הפה, רופא מרדים. תכנון והחלטה על הביצוע של טיפולים מסוג זה, מתבצעת לאחר התייעצויות ודיון בוועדת מומחים הכוללת מומחה ברפואת הפה, מומחה בכירורגיה פה ולסתות, מומחה במחלות החניכיים רופא מרדים ורופא המשפחה של המטופל.

מומחה ברפואת הפה ד"ר יולי גולדמן ישמח להתאים את הטיפולי שיניים למטופלים עם מחלות רקע מורכבות. אנשים הסובלים מחרדה דנטלית, יכלים גם ליהנות מטיפולים בהרדמה כללית או סדציה. הטיפולים תחת סדציה או בהרדמה כללית מבוצעים ע"י רופא מומחה ברפואת הפה ובנוכחות רופא מרדים מומחה ומומחים בתחומים שונים בהתאם לצורך.
אנשים הסובלים מכאבים במפרקי הלסת או הפרעות שינה כגון נחירות יוכלו לקבל טיפול היכול לשפר את מצבם כללי ואת איכות חייהם. רופא מומחה ברפואת הפה ד"ר יולי גולדמן מבצע סוגים שונים של סדים והתקנים דנטליים היכולים להקל במצבים שונים כגון כאבי פנים מסוימים או הפרעות שינה מסוימות. סוג הטיפול והתאמתו למטופל כפוף בבדיקה של המטופל.
במרפאתנו מתבצע יישור שיניים לילדים ומבוגרים במגוון שיטות כולל שיטות אסטטיות בלתי נראות וללא גומיות המקצרות תהליך טיפול. בחירת הטיפול המתאים לאחר בדיקת הרופא.
אנחנו מבצעים מגוון רחב של טיפולים אסטטיים כגון ציפויים לשיניים הקדמיות- LAMINATES ומילואות לשיניים האחוריות- INLAYS/ONLAYS
ביצוע השתלות שיניים ובהמשך שיקום ע"ג השתלים מתבצע תוך שימוש בשיטות דיגיטליות מתקדמות המגבירה את הדיוק והתאמה של השיקום.
אנחנו מבצעים הלבנת שיניים תוך שעה אחת עם מנורת LED רב עוצמתי.
אנחנו משתמשים במיקרוסקופ לצורך ביצוע טיפולי שורש וטיפולי שיניים אסטטיים שונים.
מרפאתנו משתפת פעולה עם כל ביטוחי שיניים הקיימים, ונמצאת בהסדר עם חלקם הגדול.

לסיור וירטואלי במרפאת שיניים גולדמן בחולון לחץ כאן

 

יצירת קשר עם המרפאה

טלפון: 03-6587707

סלולר: 054-8055655

שיטוף פעולה עם כל החברות הביטוח

למטופלי יישור שיניים, הלבנת שיניים במחיר מיוחד בגמר הטיפול

טיפולי שיניים לילדים

טיפולים אסטטיים במחירים מיוחדים

תנאי תשלום אטרקטיביים לכל המתרפאים

טיפולי שיניים ביום אחד

נשמח לבצע טיפולי שיניים כולל טיפולים כירורגיים וכולל שיקום זמני במעמד הניתוח הטיפול למתאימים בלבד

טיפולי שיניים בהרדמה כללית או תחת סדציה מבוצעים ע" מומחה ברפואת הפה

אבזור הכי חדיש

טיפולי שיניים למטופלים עם רקע רפואי מורכב

מבוצעים ע"י מומחה ברפואת הפה

תכניות טיפול מורכבות מתבצעת לאחר התייעצויות ודיון בוועדת מומחים

טיפולי חניכיים מורכבים מבוצעים ע"י מומחה למחלות חניכיים

טיפולים כירורגיים מורכבים מתבצעים ע"י מומחה לכירורגיה פה ולסתות

טיפול ומנוחה (Rest&Care)

לתושבי חו"ל נשמח לעזור לשלב טיפולי שיניים עם טיולים ברחבי ארץ ישראל או מנוחה בליווי אישי